Pune me gipspllaka knauf

Shitet nga: seli 06 Shk 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
punoj pune me gipspllaka knauf vetem per:ndarje muresh veshjet e mureve dhe pllafonave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim