Punoj banjo komplet dhe izolime KERAMIK

Shitet nga: abi 04 Krr 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
punojm me keramik ...... banjo tarasa shkall dhe izolime , punojm te gjitha llojet e Keramikes
per punen ju Garantoj ju faliminderit info . 049230559 Abedini...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim