Punojm instalime rrymes elektrike edhe instalim..

Shitet nga: Nehat Hajrizi 18 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
Firma ,, AMARI"
Inxhinjer i diplomum i Mekatronikes.
Punojm instalime rrymes elektrike me standarte evropiane ,gjithashtu edhe instalime ujit dhe kanalizimit me gjakumin italian, prevoj pune 15 vjeqare mundeni me kontaktu ne keta numra telefoni
Viber 049-587-008 044-596-435
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim