llamarin punes

Shitet nga: meti 09 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
Teneqe punues Luboveci ne Vushtrri.magjistralja Prishtin Mitorvic afer Al petrol.me Pervoj pune 35vite
Bjem ngjitjen e ullukve ne Bansa dhe ne shpija dhe te gjitha punet me Llamarin me Garancion
Kontaktoni ne kta numra te telefonit 044162798 044401452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim