Bej krositjen e molles dardhes etj

Shitet nga: Elvisi 01 Mar 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bej krositjen e pemishteve intenzive dhe familjare . Vushtrri.mitrovic.prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim