Hambari në shitje

Shitet nga: Fadil Berisha 18 Pri 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Shitet hambari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim