Krositjen e pemve molles dardhs etj

Shitet nga: Elvisi 09 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bejm krositjen e pemishteve intenzive dhe familjare.molles dardhes etje etje prishtin vushtrri mitrovic obiliq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim