shes drut

Shitet nga: gzim 05 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Shiten 11 metra dru ose bejm ndrrim me blet per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim