Auto Shkolla "ANESA"

Shitet nga: vehbi Jashari 28 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ju ofrojm cmimet me te lira ne qytetin e Vushtrris dhe rajon , sipas kerkeses tuaj ...
Ju mirpresim :
044 293 359 ; 045 342 039 ; 045 289 684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim