kurse per dhenien e provimit gjermanisht niveli a1

Shitet nga: linda 11 Sht 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Ofroj kurse per te gjith personat e interesuar qe deshirojne dhenien e provimit te gjuhes gjermane niveli a1,provim I cili eshte I obliguar per ata qe deshirojne bashkim familjar.Une jam e qertifikuar nga Goethe institute dhe telc ne gjermani.Une mbaj kurse individuale private,dhe ne muajin e par mesojm gjerat baz ndersa ne muajon tjeter vetem cka bjen test.nese tregoni pak interes ju premtoj sukses te kenaqur.deri tani asnje nxenes I imi nuk ka deshtuar,une punoj shum dhe nuk dorzohem deri sa te kuptojn mir.nese jeni te interesuar me shkruani ne email ju lutem per detaje me te hollesishme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim