Tenda,tavolina dhe karrika me qera.044 198 450

Shitet nga: Ahmet 17 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Për dasma
Tenda,tavolina dhe karrika me qera.Tendat posedojn ndriqim dhe nxemje.tel+377 44 198 450:049 198 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim