Gjelltore Te SHAQA bejm pregaditje me porosi

Shitet nga: shaqa 20 Pri 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Gjelltore te SHAQA bejm pregaditjne me porosi ne rrethin te vushtrris dhe me larg . bejm pregaditjne ne raste te ndyshme familjare dhe ahengje te ndryshme stafi profesional si dhe kuzhinjeri me provoj pune 30 vjeqare per me shum hollsi kontakton ne numrat e telfonit

044198549---- 049568518


gjellra , gjell ushqim me porosi per dasma fejesa martesa raste te ndryshme familjare TE Shaqa per me shum hollsi kontaktoni ne numrat e telfoni qe janë të cekur me lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim