Bëjm Pastrimin e Dritare Shtepive dhe lokalev

Shitet nga: Din Xhafa 05 Qer 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bëjm Pastrimin e shtepive si dhe lokalve
Aftesia jon tregon provoja e punes 15 vjeqare ne Gjermani
Ne bëjm Pastrimin e :
.Dritarev
.Laminotit
.Keramikes
.Granitit etj...

.Per me shum na kontaktoni 044-235-264 -049-266-889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim