Compania e Pastrimit IMERI

Shitet nga: Mustafe Imeri 10 Jan 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Ne ju ofrojm keto sherbime
Pastrimin Xhamave
Pastrimin e kauqave trepijav si dhe vetureave ne menyr profsjonale
pastrimin e banesave shtepive lokalev si dhe hyrjet e banesave


Ju Mirpret Companija IMERI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim