KOMPANIA-EXTRA-BËJM-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-OBJ..

Shitet nga: ARIAN-049-714060 Dje 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA EXTRA-.BËJM -;PASTRIM-SHTEPIVE -LOKALE -OBJEKTE .- LARIJEN E GEJAVE [kauqat] -KONFORIN -VETURES [tapacira ulse etj] ME SHAMPONA (BARI) NGA GJERMONIJA -BEJM - MONTIMIN -BLLOBEKAVE[tapet] - BEJM POLIR PARKETIT - LAMINATIN ETJ .ME QMIM ME'TE'VOLISHEM -RAJON .JU MIR PRESIM . TEL;049-714 060 --045 -405 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim