Pastrimin e Shtepive

Shitet nga: Din Xhafa 10 Sht 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm Pastrimin e Dritarev ne Menyr Profesionale me provoj pune 16 vjeqare ne Gjermani

Bejm pastrimin e
.Dritarev
.Laminatit
.Granitit
.Mermerit
.Keramikave si dhe gjerav tjera

per ma ma shum informata na kontaktoni ne 044235264 si dhe ne 049266889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim