Dezinfektim

Shitet nga: Shaqir 09 Shk 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Bejm dezinfektimin e lokaleve, shtepive, marketeve,
Restoranteve etj
Largojm bubat, minjet si dhe mikroorganizmat
Sherbimi kryhet ne menyr profesionale dhe me garancjon 6 muaj
Per me shum na kontaktoni
049348786 / 045328524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim