Gypa dhe shtylla betoni te gjitha dimenzionet.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.P.T PROGRESS 14 Nën 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
N.P.T PROGRESS Drenas bene shitjen e gypave te te gjitha dimensioneve ,shtyllave per rrethoja 2 dhe 2.5 metra si dhe shtyllave elektrike (banderave) 9 metra dhe 12 metra lineare dhe kendore. Gjithashtu bejme edhe hapjen e puseve me thellesi deri 36 metra. Ndermarrja jone kryen gjithashtu punime me bager, si dhe sherbime me kran.
Gjindemi ne rrugen "Xh.Fehmi Lladrovci" ne kilometrin e dyte rruga per Skenderaj, afer zjarrfiksave
Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim