Instalime uji dhe kanalizim

Shitet nga: Mentor S 30 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
bejme instalimin e ujsjellsit me Xhakomin dhe PVC si dhe zhbllokimin e kanalizimit. Punen e bejme me garancion dhe cmimet me te volitshme ne treg.
Tel. 045 201 681. Dhe 049 565 312
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim