Ofrojme keto sherbime

Shitet nga: N.N. “LIBURNI”, 07 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Ndërmarrja ndërtimore N.N. “LIBURNI”, e regjistruar rishtazi në Kosovë, me pronar Mustafa Ferizi nga Vushtrria, sjell përvojën personale 25 vjeçare të pronarit nga Sllovenia dhe Belgjika, si i specializuar në fushën e :
• Muratimit me tulla të fasadës;
• Fasadave izoluese;
• Suvatimit;
• Ndërtimeve të ulëta;
• Riparimeve të ndryshme ndërtimore.
Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të thërrisni në 045 694 232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim