SKELE DHE SHTYLLA ME QERA

Shitet nga: uka 19 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,1 EUR

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
JAPIM SKELE DHE SHTYLLA ME QERA POSEDOJM 3000 METRA KATRORE QMIMI PER METR 0.10 METRA KATRORE SKELET JAN SHUM TE SIGURTA JU HARANTOJM MONTIMIN DHE QMONTIMI SHKON GRASIS SHIFEN EDHE NE FOTO PER ME SHUM INFO N NUMRIN NE VIM 044307679$049731733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim