Tenda(shatora),karrika,tavolina me qera

Shitet nga: Fevzi 23 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Të tjera
Leshojme me qera tenda(shatora 5x10m ) , karriga , tavolina me dimenzione te ndryshme nga druri shume te pershtashme dhe stabile, me çmime te arsyeshme.
Tendat jane keto qe po shihen ne foto me ngjyre dhe forme. Transporti dhe montimi falas kudo ne Kosove.
Tel. : 044897931; 049829463 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim