Bej transportin e udhtarve ne ajtoport te shkupit

Shitet nga: Shaban 27 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bej transportin e udhtarve me kerr te vogel per. Ne ajroport te shkupit per veten 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim