Taxi nga Kosova per ne aeroportin e Shkupit

Shitet nga: jahja 13 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejme bartjen e pasagjereve nga qytetet e ndryshme te Kosoves per ne Maqedoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim