Termoing ngrohje qendrore

Shitet nga: TERMOING NXEMJE 31 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejm instalimin e ngrohjes qendrore ne xhith kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim