Kallamoq te Bardh dhe te Kuq

Shitet nga: Miser 31 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes kallamoq te bardh far kosove e ka kokrren e madhe dhe te shendosh eshte i terur mir po ashtu edhe te kuq jan te vendosur ne thas nga 50 kg mundeni me ardh dhe me pa e me u bin per cilesin jumi mirpresim.
nr kontaktues 044164210
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim