Misër i bardhë

Shitet nga: Vali 20 Dhj 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes misër të bardhë shumë cilësor ,është i vjetit dhe i terur për miell misri.
Qmimi 0.40 cent kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim