Rasad per sera

Shitet nga: Enis 09 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Rasad te domateve (BIG BEEF ) dhe trangujve te gashem per mbjellje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim