Shesim rama per blet

Shitet nga: Gzimii 20 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim rama per blet nda druri I blinit te gaeantuar vet I prodhojm shesim me shumic dhe pakic shesim me porosi te interesuarit mund te thirrin ne nr 045 918 058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim