Shiten qepet

Shitet nga: Bini 09 Tet 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,35 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shiten mbi 10 ton qepe.Shitja dhe paketimi (ambalazhimi) behen sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim