Pasul Vendor

Shitet nga: PASUL VENDOR 05 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes miser tKuq 10.50€ thesi 50kg
dhe pasul vendor 2€kg me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim