Ushqim kafshve

Shitet nga: Ushqim Tkafshve 27 Maj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime ushqimore
NTP ALBANI Vushtrri Shesim tgjitha llojet e koncentratave drithrave farerave,plehrave(artificiale) Krune,jarum,kallamoq,shangarrepa per lop qumshtore,grure terrsher,patate lakra,qep vidima kunguj si dhe Mjalt tBletave tKullosave tBajgores...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim