Ushqim tkafshve

Shitet nga: Ushqim Tkafshve 13 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime ushqimore
NTP ALBANI Vushtrri Shesim tgjitha llojet e koncentratave:Tvjetav 12%tGebi si dhe OZY tviqave14% tlopve tbikave, Tzogjve tvegjel zogjve trritur etj...Si dhe tgjitha llojet e drithrave farerave,plehrave(artificiale) Krune,jarum,kallamoq,shangarrepa per lop qumshtore,grure terrsher,elb,patate qep vidima kunguj si dhe Mjalt tBletave tKullosave tBajgores...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim