Ushqime tkafshve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP ALBANI 16 Dhj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shesim te gjitha llojet e farerave drithrave plehrave artificiale,si dhe krune,miell tip 400 tip 500,jarum,miser,koncentrat tgjitha llojeve:tvjetave tlopve tBikave si dhe tzojve tVegjel tRritur,tpulavVojse etj...
Grur,elb,terrsher shangarrepa per lop qumshtore...
044 944 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim