Bizhuteri

Shitet nga: Latif sadiku 28 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
Shes bizhuteri dhe vitrina per mbajtjen e bizhuterive
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim