shitet malli me shumic dhe pakic

Shitet nga: ruzhdi 01 Sht 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Të tjera
shesim mall te ndryshum me shumic dhe pakic kemi material shkoll kozmetik e tjera t ndryshme.. mun te telefononin edhe ne wiber +37745449425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim