Boxin 'Magnat'

Shitet nga: Gzimi 06 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Muzikë
Eshte shumm i mire ne gjendje trregullt zonin e qet shumm mire bas ka shum tfort dhe veq sa ka ardh prej gjermonije e kom edhe pajaqallen 1200wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim