Mikrofon

Shitet nga: Syli 18 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Muzikë
Shes mikrofon ne gjendje shum te mir dhe ka kyqje permes USB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim