Produksioni Focus

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: focus 05 Shk 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Muzikë
Bejme gjirime dhe fotografi profesionale HD ne : Dasma,fejesa,syneti
dhe ahengje tjera familjare .
♪ Muzike me DJ dhe Live ..
044789493
049114966
Gjendemi ne Vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim