Shitet iPod classic 160GB

Shitet nga: Edon 25 Gsh 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Muzikë
Shitet Ipod classic 160GB.
Ka shume funksione:
Muzikë,
Filma,
Foto ,
Video,
3 lojëra,
Kohëmatësin,
Orën,
Kalendarin,
Alarm.
Nuk mund të bisedosh me të,
Muzika dëgjohet vetëm me ndëgjuese ose zmadhues,kurse alarmi dëgjohet edhe pa ndëgjuese.
Poashtu mund ti vesh edhe kod
Punon shumë mirë ,nuk ka asnjë defekt.
Vetëm se është pak i grrithur mrapa
Bateria është shume e mirë dhe nuk harxhohet shpejt.
Mund te kontaktoni edhe ne viber

Qmimi nuk diskutohet,
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim