Shitet Kompjuteri me te gjitha paisjet...

Shitet nga: Safet 06 Pri 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shes kompjuter dell me te gjitha paisjet Shtepiza,ekrani,tastjera,mausi me qip,tavolina ,karriga esht ne gjendje shum te mir komplet vetem 95 ero qmimi i pa diskutushem...shesim edhe veq kompjuterin pa tavolin dhe karrig 50 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim