Formatizim i kompjutereve

Shitet nga: cool-pc 23 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Risi Risi Mos humbeni koh te lodheni me shtepizen apo llaptopin e juaj e keni zgjidhjen vetem tek ne gjindemi ne vushtrri

Bejm formatizimin e kompjutereve ne terenin e vushtrris

Formatizimin e kryejm per shtepi banesa lokale te ndryshem zyre etj etj

Formatizimin e kryejm me keto sherbime Cd Xp sp3 Windwos vista si dhe Windows 7 dhe 8.1


Qmimi per Shtepiza kushton 5 euro Kurse Per LLaptopa osht 7 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim