Gaming Pc Komplet

Shitet nga: Fatos 27 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Performancat e shtepizes i shihni ne foto , se bashku me pc shitet Microsoft 3.0 , Mosuepad Steelseries QCK+ , ekran 100freq dhe tastatur te thjesht , per gamerat e CSGO me kit shtepiz me kartel ASUS Gtx 780 Fps , osht 200+ (RATING U BE KUR KA QEN ME ASUS GTX 780)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim