Kompjuter (KOMPLET) me tavoline etj

Shitet nga: Ensar 26 Pri 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   180 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Kompjuterin (KOMPLET) me tavolin

Monitori 19 inch MAG
Shtepiza i ka keto performanca:
CPU: 3.0 Ghz
RAM: 1 GB
HDD: 160 GB
Posedon Sistemin Operativ Windows 7 Professional
Shtepiza posedon edhe Altoparlantet dhe tastieren e mausin edhe kabllat percjellse te kompjuterit ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim