Kompjuter dhe tavoline

Shitet nga: Granit 01 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuter eshte veten 1 vit i perdorur po ashtu edhe tavolina nuk me duhen me.
Kompjuterit i vyen nje formatizim qe ti fshij te gjitha gjerar .
Po ashtu duhet te bliher nje maus edhe nje tastier.
Kompjuteri mban firmen Fujitsu Siemens Computers.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim