Kompjuter

Shitet nga: alban 16 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Kompjuteri me tastier , dhe me maus Jan shum te mir dhe te ri prej ,,Gjermonie'' mundemi edhe me jua nda nese deshironi me mar veten ndonjë pjes a vetëm kompjuterin , tastieren na kontaktoni ne viber .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim