Kompjuter

Shitet nga: adi 16 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
Esht kompjuter shum I mir dhe I ruajtur per na shum diskutime na kontaktoni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim