PC shitet urgjent

Shitet nga: besim 22 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
eshte shum i mir dhe nuk ka asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim