kompjuter(pc)

Shitet nga: betim 19 Jan 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Kompjutera desktop
kompjuteri e ka firmen hp(hapej) dhe eshte ne gjendje te rregullt.Qmimi eshte 120 euro ndersa i fundit 110 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim