ACER ASPIRE 6530

Shitet nga: Artan 17 Nën 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Ne gjendje fizike te rregullt pa demtime ,e posedon mundsine me hap me gisht sikur (iphone), zerimin e ka HOLBY THEATRE teknika me e mire e zerimit 3d , poashtu posedon Blue ray room e cila lexon cd-jat dvd njekohesisht edhe ato 3d. Keto i permenda me i kallxu specifikat qka llaptopat tjer si kan e ato te tjerat jane ne foto te gjitha .

°arsyeja kryesore pse 160 euro eshte sepse bateria nuk e mban shume perafersisht 45 minuta ° , tjerat sene n rregull.

Ju lutna le te me kontaktojne ata qe e kan seriozisht.

Respekte

(Gjendem ne prishtine dhe vushtrri)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim